nyugdíjtervezés
Nyílt titoknak számít, hogy a mai ’30-as, ’40-es korosztálynak és a még fiatalabbaknak sem lesz számottevő állami nyugdíja a társadalom rohamos elöregedése miatt. Az öngondoskodás tehát nagyon fontos, ezt egyre több fórumon hangsúlyozzák.
Már havi kis összegekkel is érdemes lehet elindítani egy nyugdíjcélú megtakarítást, a havi befizetéseket lehetőség szerint folyamatosan növelve, így hosszú távon egy megfelelő védőháló építhető fel a nyugdíjas évekre, melyet ráadásul az állam is támogat a befizetett összegek után járó adójóváírással.
Milyen nyugdíj-előtakarékossági lehetőségek léteznek?
Önkéntes nyugdíjpénztár
Nyugdíj Előtakarékossági-Számla
(NYESZ)
Nyugdíjbiztosítás
Önben is felmerültek az alábbi kérdések?
- mitől függ az egyes nyugdíjcélú befektetések hozama
- milyen befektetési alapba helyezi el a pénztár a befizetett összegeket
- milyen költségekkel kell számolni
- mikor férhet hozzá a befektetett pénzéhez
- mindegyikre jár-e adókedvezmény és milyen mértékű
Segítek ezeket megválaszolni és eligazodni a nyugdíj- előtakarékossági lehetőségek között.
Rólam mondták:
"Nagyon precíz, alapos és türelmes hozzáállással segített nekünk babaváró hitel felvételben, a megfelelő megtakarítás, és életbiztosítás kiválasztásában. A pontos kitöltésben is hatalmas segítség volt, mindent elintézett helyettünk. .... A megtakarításból és biztosításból az összes lehetőséget átbeszéltük, ezáltal kiválasztva a nekünk legmegfelelőbbet, legjövedelmezőbbet. Őszinte szívvel ajánlom mindenkinek Gabit."
Szuhányi Krisztián
üzletkötő"Ha egy igazán megbízható, a banki ügyletekben jártas, hosszú évek tapasztalatával rendelkező, precíz, és kedves emberre van szüksége, akkor szívből ajánlom Gabit, aki segít Önnek pénzūgyei kezelésében."
Orgoványi-Horváth Edina
senior könyvelő"Gabriella profin, precízen képviselte érdekeimet a teljes hitelügyintézés folyamán, pontosan úgy, mintha az ügyvédem lenne. Figyelme minden apró részletre kiterjedt, szakmai tudása kiemelkedő! Ajánlom mindenki figyelmébe 🙂 Garantáltan nem fog csalódni! "